cs

Naše služby

Naše služby jsou velmi komplexní a dělí se na několik různých úrovní.

Vývoj produktu

Na začátku je vždy potřeba správně poskládat složení produktu, aby bylo co nejúčinnější. V tomto ohledu s Vámi dokážeme konzultovat jednotlivé složky, ale i celkový výsledek. V našem týmu se nachází několik odborných konzultantů z řad lékařů, výživových poradců a laborantů, kteří mají dlouholeté zkušenosti ve svém oboru.

Poptávka a objednávka surovin

V okamžiku, kdy je hotové složení, přichází čas na poptávku surovin. Naši dodavatelé jsou rozmístěni po celém světě. Využíváme tak služeb domácího, evropského, ale i světového trhu. Některé suroviny je třeba objednávat přímo v původních oblastech, aby se zaručila jejich nejvyšší kvalita a potence.

Výroba

Dalším krokem je samotná výroba. Vlastní prostory a stroje s vysokou produkční kapacitou umožňují spolehlivé a rychlé zpracování surovin. Bez problému jsme tak schopni zajistit vše od namíchání směsí, přes kapslování, plnění, až po opatření obalu etiketou a finalizaci.

Legislativa

Spolu se složením produktu se musí vždy vyřešit i patřičná legislativa. Je nutné, aby byly všechny složky schválené jako potraviny, ale také aby etiketa odpovídala daným předpisům a měla vše, co mít má. I s tímto problémem jsme schopni pomoci a správnou etiketu zajistit.

Skladování a dropshipping

V okamžiku, kdy náš zákazník nemá vlastní prostory, jsme schopni zajistit přeposílání produktů z našeho skladu. To je samozřejmě spojené se skladováním produktů zákazníka.