Kdo využije naše služby

Nemusíte být obchod se zdravou výživou, nebo chtít vyrobit doplněk stravy. Naši zákazníci jsou i v tomto ohledně velice různí.

Člověk, který si chce založit e-shop

Pokud hledáte vhodné produkty pro svůj e-business, zapomeňte na nudné a fádní věci, kterých je dnes v ČR víc než dost. Můžeme Vám nabídnout produkty, které sortiment pozitivně rozjasní. Dokonce můžeme Vaše produkty i odesílat za Vás, neboli Dropshipping. Odpověď na otázku "Jak podnikat?" tak můžete nechat z části klidně na nás.

Prodej surovin

Je-li Vaším zájmem podnikání na internetu ve smyslu prodeje potravinových doplňků a hledáte dodavatele na suroviny, rádi Vám zašleme nabídku. V našem portfoliu je momentálně 10 aktivních a více než 50 alternativních dodavatelů na produkty, které buď máme skladem, nebo je dokážeme zaopatřit. Takže už si nemusíte lámat hlavu se zásadním problémem kde sehnat dodavatele zboží.

Ten, co hledá výrobu pro svůj produkt

Už máte vlastní mix nebo Vás omrzel prodej bylinek, takové to klasické přeprodávání zboží a chcete se vrhnout do něčeho jiného? V tomto případě Vám umíme pomoci. Ať už čistě s výrobou nebo i vývojem vlastního produktu. Dokážeme Vám pomoci s vlastními produkty. Z vlastní zkušenosti víme, že vlastní, unikátní produkty jsou nejlepší volbou.

Majitel firmy nebo nákupčí, co hledá dárky pro zaměstnance

Možnosti naší výroby se nemusí zaměřovat jen na výrobu kapslí, ale i na výrobu dárkových balení. Pokud tedy hledáte pro své kolegy, zaměstnance, obchodní partnery dárky, rádi Vám poskytneme nabídku. Výhodou širokého výběru produktů je cenová variabilita. Dárek se tak může pohybovat od 99 Kč bez DPH až po 900 Kč a více.

Chcete pozornost svých posluchačů

Máme již několikaletou zkušenost s produkty na zvýšení soustředěnosti či potlačení únavy. Tyto produkty úspěšně dodáváme do školících center v ČR. Proto pokud hledáte právě pozornost svých posluchačů, rádi Vám pomůžeme.

Chci dárky ke svým objednávkám

Hledáte podporu pro prodej vlastních výrobků? Drobnosti i hodnotné dárky k objednávkám udělají radost hned dvakrát. Poprvé zákazníkovi, když objednávku otevře, a podruhé Vám, až se za Vámi vrátí s dalším nákupem. Pokud Vás to zajímá, rádi poskytneme nabídku drobností v hodnotě jednotek korun, ale i větších dárků za desítky a stovky.

Pokud máte jakékoliv nápady na podnikání ve směru potravinových doplňků stravy či tomu podobné, rádi si je poslechneme.