cs

Reference

V současnosti spolupracuje naše společnost s několika dalšími subjekty. Níže si můžete prohlédnout některé výrobky, které pro tyto firmy vyrábíme.


Botanic.cz je prodejce potravin a rostlinných doplňků stravy. V současné době se soustředí i na vývoj vlastních řešení pro jednotlivé problémy.


Mindflow - přírodní suplementy pro maximální produktivituUnikátní přírodní suplementy, které pomáhají zvládat vysoké tempo 21. století a ve zdraví dosáhnout úspěchu. Složení stavíme na nejnovějších vědeckých studiích a poznatcích a můžeme tak garantovat špičkový účinek každé tobolky. Produkty vyrábíme v souladu s trendy dnešní doby, veganské a bez zbytečné chemie.


Esthetics by nutrition je centrum výživy poskytující komplexní služby na velmi profesionální úrovni z oblasti trvalé redukce hmotnosti, léčby obezity, výživy pro sportovce a další.

Esthetics Fat reduction - podpora snížení nadváhy
Esthetics Fat reduction - podpora snížení nadváhy

Lipo.ink

Lipo.ink - liberecký podnikatelský inkubátor je organizace zřízená Libereckým krajem. Účelem Lipo.ink je podpořit vznik a rozvoj firem s vyšší přidanou hodnotou v Libereckém kraji a podpořit inovace v celém ekosystému. Liberecký kraj má na to být top technologické centrum naší republiky, cílem Lipo.ink je tento potenciál objevit a rozvinout.